Andhøy Data AS

Andhøy Data leverer løsninger for innsikt og salgsflyt til detaljhandelens aktører.
Vi arbeider kontinuerlig med å forstå, systematisere og skape verktøy som gir våre kunder et konkurransefortrinn.

Selskapet er tuftet på erfaring og initiativer utviklet i nært samarbeide med handelsaktørene siden 1936 og ble i sin nåværende form etablert i 2010.
Våre ansatte er i like stor grad kompetansepersoner på handel som på informasjonsteknologi.
Innovative, engasjerte og tydelige.

Rolf Baardseth
Daglig leder

rolf@andhoy.no
dir tlf. 92236401

Sivert Espeli
Salg og kundeansvarlig

sivert@andhoy.no
dir tlf. 91138283

Ronny Ivarsen
Senior Prosjektleder

ronny@andhoy.no
dir. tlf. 97596658

Kenneth Langdalen
Systemkonsulent

kenneth@andhoy.no
dir. tlf. 45485550

Remi Pedersen
IKT konsulent, brstøtte

remi@andhoy.no
dir. tlf: 92479901

Mette Amalie Nilssen
Permisjon

Tore Hansen
Utviklingssjef

tore@andhoy.no

Jon Are Wisting
Systemutvikler

jonare@andhoy.no

Geir Skoglund
Systemutvikler

geirs@andhoy.no

Nils Kjølstad
Senior IKT Konsulent

nils@andhoy.no
dir. tlf. 91873062

 

Andhøyregistrene AS

Andhøyregistrene systematiserer og sammenstiller informasjon om handelens aktører til nytte for alle beslutningstakere i verdikjeden.
Offentlig informasjon tillegges informasjon om markedsnavn, tilhørighet til kjede og eventuell beliggenhet i kjøpesenter.

Alle gode beslutninger starter med et register.

 

Arild Andhøy
Daglig leder

arild@andhoy.no
dir tlf: 90502933

Solveig Marie Henriksen
Fagkonsulent

solveig@andhoy.no
dir tlf: 93477611

nytt_kart_small

Kontakt oss

Andhøy Data AS
Fornebuveien 1, 1366 Lysaker
Postboks 166, 1325 Lysaker
Tlf: 22 89 02 00
post@andhoy.no