Om oss

Andhøy leverer verdiøkende tjenester og dataløsninger som hjelper våre kunder å vite, velge, vinne og vurdere. Forbrukerrettet handel er en dynamisk bransje med hyppige endringer. Vår organisasjon arbeider kontinuerlig med å forstå, systematisere og skape verktøy som gir våre kunder konkurransefortrinn. Selskapet er tuftet på erfaring og initiativer utviklet i nært samarbeide med handelsaktørene siden 1936 og ble i sin nåværende form etablert i 2010.

Vår salgstøtteløsning ARAwin er spesielt tilpasset norske dagligvareleverandører. Registertjenesten ARAplan systematiserer og gir deg oversikt over sentre, kjeder og butikker fordelt geografisk og på bransjer. ARAwin og ARAplan utvikles i eget hus og er basert på moderne database og presentasjonsteknologi. Våre ansatte er i like stor grad kompetansepersoner på handel som på informasjonsteknologi.Vi setter kunnskap om handel og service i system – en lønnsom uavhengig kunnskapsbedrift.

Andhøy Data AS

Rolf Baardseth
Daglig leder

rolf@andhoy.no
dir tlf. 92236401

Elisabeth Rye-Florentz
Salgssjef

elisabeth@andhoy.no
dir tlf. 47819330

Ronny Ivarsen
Senior Prosjektleder

ronny@andhoy.no
dir. tlf. 97596658

Kenneth Langdalen
Systemkonsulent

kenneth@andhoy.no
dir. tlf. 45485550

Remi Pedersen
Systemkonsulent

remi@andhoy.no
dir. tlf: 92479901

Mette Amalie Nilssen
Permisjon

Tore Hansen
Utviklingssjef

tore@andhoy.no

Jon Are Wisting
Systemutvikler

jonare@andhoy.no

Geir Skoglund
Systemutvikler

geirs@andhoy.no

Nils Kjølstad
Senior IKT Konsulent

nils@andhoy.no
dir. tlf. 91873062

 

– Andhøyregistrene AS –

Arild Andhøy
Daglig leder

arild@andhoy.no
dir tlf: 90502933

Solveig Marie Henriksen
Fagkonsulent

solveig@andhoy.no
dir tlf: 93477611

/>

nytt_kart_small

Kontakt oss

Andhøy Data AS
Fornebuveien 1, 1366 Lysaker
Postboks 166, 1325 Lysaker
Tlf: 22 89 02 00
post@andhoy.no